Przejdź swoją metamorfozę sylwetki
z naszą dietą i treningiem online

Zaplanuj rok 2020, zmień swoją sylwetkę :

Dajemy Ci wszystko czego potrzebujesz, aby pozbyć się brzucha, poprawić zdrowie i przejść swoją metamorfozę sylwetki

Prosty i szybki w przygotowaniu plan żywieniowy(indywidualnie dopasowany pod Ciebie)

Który zawiera dokładny plan Twojego jedzenia (najlepsze produkty, przepisy na szybkie gotowanie i harmonogramy posiłków). Dzięki temu planowi w końcu będziesz mógł stracić tłuszcz i zbudować mięśnie delektując się pysznym i prostym jedzeniem – bez poczucia głodu, zmęczenia lub walki z głodem, jak na innych restrykcyjnych dietach.

Wartość: 150 PLN MIESIĘCZNIE

Plan treningowy spalający tłuszcz i budujący mięśnie(rozpisany pod twój cel i możliwości)

Możesz wykonywać nasze bezpieczne i efektywne treningi w domu lub na siłowni – w czasie który ci pasuje!. W zależności od twojego etapu zaawansowania rozpiszemy plan który idealnie pasuje do Ciebie i twoich możliwości. W trakcie trwania pakietu będziemy wielokrotnie zmieniać Twój indywidualny plan treningowy.

Wartość: 150PLN MIESIĘCZNIE

Ciągłe wsparcie, nadzór i motywacja

Gdzie ja i mój zespół wysyłamy Ci e-maile, które utrzymują Cię na drodze i motywują do zapewnienia sukcesu w programie. Możesz zadać nam dowolne pytanie, mamy stały kontakt ! Nasz program nie jest kolejną bzdurną książką dietetyczną lub programem DVD, który zostawisz w plastikowym opakowaniu. Jesteśmy przy twoim uchu, szkoląc Cię od pierwszego dnia, abyś czuł się w pełni wspierany.

Wartość: 150PLN MIESIĘCZNIE

STANDARDOWA CENA: 450 PLN MIESIĘCZNIE

TYLKO NA TEJ STRONIE: 150PLN

*Jeśli dołączysz dzisiaj, otrzymasz również ponad 100PLN premii w postaci dodatkowych bonusów. Przewiń poniżej, aby zobaczyć szczegóły

[easy-pricing-toggle default_pricing_table_id="58800" default_title="Miesięczna płatność kartą" default_subtitle="Ceny z rabatem do 50%" alternate_title="Płatność z góry przelewem" alternate_subtitle="Ceny z rabatem do 50%" alternate_pricing_table_id="58802" font_color="#3498db" background_color="#3498db" border_color="#3498db" ]

Metamorfozy podopiecznych - wywiady :

Opinie w tracie trwania pakietów 3-12 miesięcy

Opinie z facebooka
Opinie z facebooka

Zobacz kilka metamorfoz podopiecznych i wybierz długość pakietu

Pamiętaj, że im dłuższy pakiet wybierzesz tym możemy wszystko lepiej zaplanować i ułożyć, w  przypadku metamorfozy szybciej nie znaczy lepiej! Każdy ma swoje tempo zmiany. Im dłuższy pakiet wybierzesz tym cena za miesiąc jest niższa a ty możesz spodziewać się lepszego efektu.

3msc

Chcesz schudnąć 3 -10 kg
Chcesz zacząć zmieniać sylwetkę
Chcesz zacząć trenować i się ruszać

6msc

Chcesz schudnąć 3-20kg
Chcesz schudnąć i ustabilizować sylwetkę
Chcesz być pewien, że nie będzie efektu jojo

12msc

Chcesz przejść metamorfozę sylwetki i być pewny że przejdziesz przez wszystkie etapy - odchudzanie, budowanie masy, stabilizacja wagi, wyjście z diety.

Na co czekasz? wybierz swój pakiet tak jak Kasia i Marek

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Dieta jest dietą zamiennikową, czyli dostajesz propozycje posiłków/zamienników i tylko i wyłącznie od Ciebie zależy co zjesz na dany posiłek. Dodatkowo dostajesz makroskładniki(kalorie)Jeżeli masz ochotę możesz cały dzień jeść kurczaka z ryżem, jeżeli nie to każdy posiłek może być inny i urozmaicony. Skupiamy się na prostych zasadach i prostej diecie, tak żeby maksymalnie wszystko uprościć, nie będziesz dostawał skomplikowanych rozpisek .Wszystko jest proste do wprowadzenia od zaraz. Dodatkowo dostajesz propozycje posiłków i różne pomysły na dania.Dieta ma być dostosowana do Ciebie, a nie ty do diety, staramy się wszystko jak najbardziej uprościć.Oczywiście w przypadku różnych problemów zdrowotnych konsultujemy dietę z naszym lekarzem i dietetykiem.

W zależności od twoich możliwości może wyglądać bardzo różnie. Możemy rozpisać trening na siłowni, trening domatora, albo inne treningi jeżeli będą odpowiednie do Twojego celu. Wszystko dostosowujemy indywidualnie.Zalecamy trenować trzy razy w tygodniu, ale ilość treningów może być też większa lub w wyjątkowych przypadkach może go nie być i skupiamy się tylko na odżywianiu.

Ponieważ wtedy możemy zapewnić Ci najlepsze efekty, 3 miesiące to okres w którym możesz mocno zmienić swoją sylwetkę. Jeżeli chcesz przejść całkowitą metamorfozę sylwetki polecam Ci wykupić dłuższe prowadzenie na 6 albo 12 miesięcy, wtedy masz pewność że nie tylko przejdziesz metamorfozę ale też zrobimy wyjście z diety i utrzymasz efekt na lata

Ustalimy twój cel, przeanalizujemy dotychczasowe odżywianie i aktywność. Dostosujemy do twojego trybu życia dietę i trening(ewentualnie suplementację) tak żebyś miał jak najlepszy efekt. W czasie konsultacji masz możliwość zadać mi dowolne pytanie. Tematy są zależne od twoich pytań i wątpliwości, ja jestem dostępny na rozmowę. Umawiamy się e-mailowo/telefonicznie 2-3 dni wcześniej.

To już będzie zależało od Ciebie i od twoich możliwości zaangażowania. Pewne jest ,że przy odchudzaniu małe zmiany powinny być widoczne co tydzień/dwa a przy nabieraniu masy mięśniowej co dwa/trzy tygodnie. Zachęcam cię do obejrzenia metamorfoz z moimi podopiecznymi, takie rezultaty są realne i możliwe do osiągnięcia, kwestia zaangażowania i poświęconego czasu.

To wprowadzimy zmiany, tak żeby była odpowiednia dla Ciebie.
Prowadzenia polegają na dostosowaniu diety/treningu z czasem do twoich potrzeb i możliwości. Im dłużej współpracujemy tym lepiej znamy twoje potrzeby i efekty są lepsze.

Nic się nie dzieje, możemy rozpisać Ci trening domatora np. w hotelu. Jeżeli chodzi o dietę możemy dać ci konkretne wskazówki albo częściowo zmodyfikować dietę, albo napiszesz do nas wcześniej i zawiesisz pakiet na jakiś czas.

Koszt produktów zależy od kilku czynników, twojego celu, miejsca zamieszkania oraz preferencji żywieniowych.

Jeżeli masz duże ograniczenia finansowe napisz nam o tym, wybierzemy tańsze zamienniki produktów, oraz damy ci różne propozycje. Cena produktów zależy mocno od twoich preferencji, jeżeli lubisz jeść np. regularnie łososia albo droższe mięso wołowe, to produkty będą droższe. Oczywiście możesz też wybierać tańsze źródła białka np. wątróbka.

Oczywiście ! Cel możesz zmieniać wielokrotnie, dostaniesz też od nas propozycje zmian i kierunku, ale zawsze ty podejmujesz decyzję. Możemy rozpisać trening/dietę na masę, redukcje, oraz całe wyjście z diety. W pakietach mamy stały kontakt, dlatego na bieżąco wprowadzamy zmiany. Jeżeli chcesz coś zmienić, piszesz do nas 

Płatność z góry poprzez przelew bankowy lub szybki przelew tpay, płatność paypal oraz płatność kartą.
Jeżeli interesuje Cię płatność ratalna/co miesiąc wtedy jest dostępna jedynie płatność kartą. Wystarczy dowolna karta, nie musi być kredytowa, ale musisz się upewnić, że możesz ją płacić transakcje internetowe, czasem trzeba włączyć taką płatność

Tak, wyjątkowo w aktualnej promocji wprowadziliśmy płatność ratalną kartą, dowolny pakiet możesz opłacać ratami co miesiąc.

W przeciągu 14 dni bez podania przyczyny, chyba że wyrazisz chęć świadczenia usługi przed terminem odstąpienia od umowy.W przypadku wypowiedzenia umowy obliczamy wykupione usługi w cenie nominalnej(w cenie za świadczenie bez uwzględnienia cen promocyjnych, rabatowych, sprzedawanej poza abonamentem)

W przypadku płatności tpay/papal/kartą natychmiast po wykupieniu pakietu. Po wypełnieniu ankiety lub konsultacji ze mną, dostaniesz wszystkie rozpiski w przeciągu 3-4 dni

Polecamy Ci wykupić pakiet VIP wtedy wszystkiego się nauczysz ! Krok po kroku techniki, oraz wdrożymy Cię w cały proces.

Osoba od 18 roku życia, możesz też wykupić pakiet na prezent dla innej osoby.

Możesz zadzwonić na mój telefon 794 424 873 albo napisać na mój instagram trener mariusz mróz