• już od 99zł miesięcznie za pełne prowadzenie z dietą i treningiem
  • indywidualnie dopasowany trening
  • dieta dopasowana do Twoich możliwości i chęci (możesz jeść to co lubisz)
  • stały kontakt i wsparcie z odpowiedzią do 24h na maila
  • opieka naszych ekspertów – dietetyków klinicznych, trenerów personalnych
  • indywidualnie rozpisana suplementacja
  • cotygodniowe monitorowanie efektów
  • pakiet na minimum 3/6/12 miesięcy
  •  
Czas
trwania
Pakiet
e-mail
Pakiet
VIP
3
miesiące
477zł
1227zł
6
miesięcy
774zł
2094zł
12 miesięcy
1188zł
3588zł

Metamorfoza Ani

Odtwórz wideo

Wielka duma! Poznajcie Anię, mamę dwójki dzieci. Ania to kolejny przykład tego, że można realizować założone cele, nawet zmagając się z Hashimoto i SIBO.  Wypracowała świetny efekt, ale na tym oczywiście nie poprzestaniemy. Pamiętaj, że SLIMPROJEKT to prawdziwi ludzie i prawdziwe rezultaty! Pełny wywiad z Anią znajdziesz pod tym linkiem.

INNE metamorfozy DZIEWCZYN

W naszych pakietach dostajesz wszystko co potrzebujesz, aby zmienić sylwetkę i zdrowie bez efektu jojo na wiele lat, ale nie wierz nam na słowo, zobacz efekty naszych podopiecznych :

Karolina zmieniła swoją sylwetkę w 5 miesięcy

“Zaczęłam od świadomego wyboru i postawiłam na SLIMPROJEKT  I teraz patrzę w lustro z przyjemnością :)”

Karolina

Dominika ten uśmiech mówi wszystko!

Marta po zaledwie 5 tygodniach pracy z Nami: "Czuje się wspaniale dzięki Wam :)"

Justyna znacząco poprawiła pośladki 🍑

Jagoda stracił blisko 7cm z tali

Slimprojekt

Pyszny i prosty plan żywieniowy

Wyobraź sobie, że możesz co tydzień chudnąć, dzięki prostemu i zrównoważonemu planowi posiłków, który zapewnia uczucie sytości, energii i motywację do zdrowszego życia. Prawda jest taka, że około 90% diet jest nieskutecznych długofalowo. Większość diet jest zbyt restrykcyjna, skomplikowana i czasochłonna, aby utrzymać ją na dłuższą metę. Dlatego stworzyliśmy plan żywieniowy, który jest prosty i nie pochłania dużo czasu.

Dieta będzie dietą zamiennikową i będziesz mógł/a jeść co lubisz a nie to co ktoś Ci narzuci! Podobnie jak większość podopiecznych korzystających z tego planu, w końcu będziesz mógł/a pozbyć się tłuszczu, delektując się pysznym jedzeniem – bez poczucia głodu czy odmawiania sobie weekendowych przyjemności, jak to bywa na restrykcyjnych dietach.

Dla nas osobiście, kluczem do świetnej sylwetki jest odpowiednio zbilansowana i zdrowa dieta, zresztą popatrz na nasze przemiany na zdjęciu obok!

Slimprojekt

Efektywny plan treningowy

Kiedy dołączysz do naszego programu, rozpiszemy treningi indywidualnie pod Twój cel. Mogą to być treningi w domu, na siłowni, albo w innym, dowolnym miejscu, w którym chcesz trenować. Wszystko będzie dopasowane do Twoich możliwości czasowych i fizycznych.

Wyobraź sobie, że możesz wyglądać i czuć się lepiej już w ciągu najbliższych kilku tygodni. Jest to nie tylko w 100% możliwe… w rzeczywistości jest to nieuniknione! Tak właśnie będzie, kiedy rozpoczniesz odpowiednie treningi, zaprojektowane specjalnie dla Twojego ciała i metabolizmu.

Zapomnij o godzinach nudnego cardio. Zapomnij o niebezpiecznych treningach, które powodują ból kolan, ramion i pleców przez wiele dni. Pobierz nasz plan ćwiczeń i obserwuj, jak Twoja energia, siła i motywacja zmieniają się na Twoich oczach w ciągu najbliższych dni.

DODATKOWO SPECJLANY BONUS ZA 199zł:

NASZ ATLAS ĆWICZEŃ

Każdy kto dołączy do naszego projektu otrzyma dostęp do atlasu o wartości 199zł za darmo !

Opracowaliśmy dla Ciebie prawie 50 ćwiczeń z praktycznymi poradami i i filmikami instruktażowymi. Wszystkie nagrania umożliwią Ci bezpieczne wykonywanie ćwiczeń bez ryzyka kontuzji.

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą początkującą , czy już trenujesz kilka lat, ponieważ atlas zawiera zarówno ćwiczenia zaawansowane jak i to znacznie prostsze. 

“Szczerze wierzymy w ciężką pracę, która daje zamierzone efekty.”

Poprawa techniki ćwiczeń
96%
Dopasowanie do Twoich możliwości
92%
Redukcja tkanki tłuszczowej
100%
Budowanie masy mięśniowej
100%

Slimprojekt

Stała motywacja! To nas wyróżnia!

Dołączając do programu, stajesz się członkiem naszego team’u. Nasz zespół ekspertów przeprowadzi Cię krok po kroku przez program, aby zapewnić Ci sukces.

Zapomnij o kolejnej niedopasowanej diecie, którą możesz wykupić w internecie. Nasz program to przede wszystkim wyniki.

Oto prawda: odpowiedzialność to „magiczny składnik”, który zapewni, że zobaczysz zmiany, na które zasługujesz. Właśnie dlatego, zapisując się dzisiaj do programu, masz natychmiastowy dostęp do naszych trenerów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i utrzymają motywację.

Jeszcze chyba żaden z naszych podopiecznych nie dokonał znakomitej metamorfozy bez właściwego wsparcia, dlatego tak bardzo cenimy sobie ciągły kontakt z podopiecznymi. Tylko tak możemy bezwzględnie dążyć do realizacji Twojego celu i 100% satysfakcji z dołączenia do programu.

Zobacz jakie efekty miała Kasia.

Jaką długość prowadzenia wybrać?

Pamiętaj, że im dłuższy pakiet wybierzesz tym możemy wszystko lepiej zaplanować i ułożyć, w  przypadku zmiany sylwetki i zdrowia szybciej nie znaczy lepiej! Każdy ma swoje tempo zmiany. Im dłuższy pakiet wybierzesz tym cena za miesiąc jest niższa a ty możesz spodziewać się lepszego efektu.
3msc

Chcesz schudnąć 3 -10 kg
Chcesz zacząć zmieniać sylwetkę
Chcesz zacząć trenować i się ruszać

6msc

Chcesz schudnąć 3-20kg
Chcesz schudnąć i ustabilizować sylwetkę
Chcesz być pewien, że nie będzie efektu jojo

12msc

Chcesz przejść metamorfozę sylwetki i być pewny że przejdziesz przez wszystkie etapy - odchudzanie, budowanie masy, stabilizacja wagi, wyjście z diety.

Masz Pytanie? Napisz do nas

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Zobacz o co najczęściej pytają nas podopieczni

Dieta jest dietą zamiennikową, czyli dostajesz propozycje posiłków/zamienników i tylko i wyłącznie od Ciebie zależy co zjesz na dany posiłek. Dodatkowo dostajesz makroskładniki (kalorie). Jeżeli masz ochotę możesz cały dzień jeść kurczaka z ryżem, jeżeli nie, to każdy posiłek może być inny i urozmaicony. Skupiamy się na prostych zasadach i prostej diecie, tak żeby maksymalnie wszystko uprościć, nie będziesz dostawał/a skomplikowanych rozpisek .Wszystko jest proste do wprowadzenia od zaraz. Dodatkowo dostajesz propozycje posiłków i różne pomysły na dania. Dieta ma być dostosowana do Ciebie, a nie Ty do diety, staramy się wszystko jak najbardziej uprościć. Oczywiście w przypadku różnych problemów zdrowotnych konsultujemy dietę z naszym lekarzem i dietetykiem.

W zależności od Twoich możliwości może wyglądać bardzo różnie. Możemy rozpisać trening na siłowni, trening domatora, albo inne treningi jeżeli będą odpowiednie do Twojego celu. Wszystko dostosowujemy indywidualnie. Zalecamy trenować trzy razy w tygodniu, ale ilość treningów może być też większa lub w wyjątkowych przypadkach może go nie być i skupiamy się tylko na odżywianiu.

Ponieważ wtedy możemy zapewnić Ci najlepsze efekty, 3 miesiące to okres, w którym możesz mocno zmienić swoją sylwetkę. Jeżeli chcesz przejść całkowitą metamorfozę sylwetki, polecamy Ci wykupić dłuższe prowadzenie na 6 albo 12 miesięcy, wtedy masz pewność że nie tylko przejdziesz metamorfozę ale też zrobimy wyjście z diety i utrzymasz efekt na lata.

Ustalimy Twój cel, przeanalizujemy dotychczasowe odżywianie i aktywność, a także aktualnie wyniki badań. Dostosujemy do Twojego trybu życia dietę i trening (ewentualnie suplementację), tak żebyś miał/a jak najlepszy efekt. W czasie konsultacji
masz możliwość zadać nam i/lub naszemu teamowi dowolne pytanie. Tematy są zależne od Twoich pytań i wątpliwości, my a także nasz team jesteśmy
dostępni na rozmowę. Umawiamy się e mailowo/telefonicznie 2-3 dni wcześniej.

To już będzie zależało od Ciebie i od Twoich możliwości zaangażowania. Pewne jest ,że przy odchudzaniu małe zmiany powinny być widoczne co
tydzień/dwa a przy nabieraniu masy mięśniowej co dwa/trzy tygodnie. Zachęcamy Cię do obejrzenia metamorfoz z naszymi podopiecznymi, takie rezultaty są realne i możliwe do osiągnięcia, kwestia zaangażowania i poświęconego czasu.

To wprowadzimy zmiany, tak żeby była odpowiednia dla Ciebie. Prowadzenia polegają na dostosowaniu diety/treningu z czasem do Twoich potrzeb i możliwości. Im dłużej współpracujemy tym lepiej znamy Twoje potrzeby i efekty są lepsze.
Nic się nie dzieje, możemy rozpisać Ci trening domatora np. w hotelu. Jeżeli chodzi o dietę możemy dać Ci konkretne wskazówki albo częściowo zmodyfikować dietę, albo napiszesz do nas wcześniej i zawiesisz pakiet na jakiś czas.
Koszt produktów zależy od kilku czynników, Twojego celu, miejsca zamieszkania oraz preferencji żywieniowych.
Oczywiście! Cel możesz zmieniać wielokrotnie, dostaniesz też od nas propozycje zmian i kierunku, ale zawsze Ty podejmujesz decyzję. Możemy rozpisać trening/dietę na masę, redukcje, oraz całe wyjście z diety. W pakietach mamy stały kontakt, dlatego na bieżąco wprowadzamy zmiany. Jeżeli chcesz coś zmienić, piszesz do nas
Płatność z góry poprzez przelew bankowy lub szybki przelew tpay, płatność paypal oraz płatność kartą. Jeżeli interesuje Cię płatność ratalna/co miesiąc wtedy jest dostępna jedynie płatność kartą. Wystarczy dowolna karta, nie musi być kredytowa, ale musisz się upewnić, że możesz ją płacić transakcje internetowe, czasem trzeba włączyć taką płatność.
Tak, wyjątkowo w aktualnej promocji wprowadziliśmy płatność ratalną kartą, dowolny pakiet możesz opłacać ratami co miesiąc.
W przeciągu 14 dni bez podania przyczyny, chyba że wyrazisz chęć świadczenia usługi przed terminem odstąpienia od umowy. W przypadku wypowiedzenia umowy obliczamy wykupione usługi w cenie nominalnej (w cenie za świadczenie bez uwzględnienia cen promocyjnych, rabatowych, sprzedawanej poza abonamentem).
W przypadku płatności tpay/paypal/kartą natychmiast po wykupieniu pakietu. Po wypełnieniu ankiety lub konsultacji, dostaniesz wszystkie rozpiski w przeciągu 3-4 dni.
Polecamy Ci wykupić pakiet VIP wtedy wszystkiego się nauczysz! Krok po kroku techniki oraz wdrożymy Cię w cały proces.
Osoba od 17 roku życia, możesz też wykupić pakiet na prezent dla innej osoby. Jest też możliwość wykupienia pakietu przez osoby młodsze za zgodą rodziców.
Pytania możesz kierować na naszego maila: kontakt@slimprojekt.pl