Czas
trwania
Pakiet
e-mail
Pakiet
VIP
3
miesiące
477zł
1227zł
6
miesięcy
774zł
2094zł
12 miesięcy
1188zł
3588zł

Metamorfoza Ani

Odtwórz wideo

Wielka duma! Poznajcie Anię, mamę dwójki dzieci. Ania to kolejny przykład tego, że można realizować założone cele, nawet zmagając się z Hashimoto i SIBO.  Wypracowała świetny efekt, ale na tym oczywiście nie poprzestaniemy. Pamiętaj, że SLIMPROJEKT to prawdziwi ludzie i prawdziwe rezultaty! Pełny wywiad z Anią znajdziesz pod tym linkiem.

Metamorfoza Justyny

Justyna działa z nami od listopada, jej głównym celem była rekompozycja sylwetki z priorytetem brzucha 😊 Treningi były w domu oraz na siłowni.

Na początku współpracy już, okazało się, że Justyna ma objawy typowe dla problemów żołądkowo-jelitowych, po wykonaniu badań okazało się, że jest to przerost flory bakteryjnej SIBO. Nasza współpraca (poza dążeniem do wymarzonej sylwetki) przerodziła się w jeszcze większą walkę o zdrowie i lepsze samopoczucie. Po antybiotykoterapii rozpoczęliśmy dietę low fodmap, a teraz jesteśmy na etapie wprowadzania pojedynczych grup produktów do diety (co przebiega bardzo pomyślnie! 😊 objawów brak, a efekty widać gołym okiem po brzuszku).

W dalszym etapie będziemy skupiać się na wyleczeniu całkowitym z SIBO i budowie masy mięśniowej.

Muszę powiedzieć że jestem mega zadowolona!! Mam taką formę jak nigdy!! 😊

Justyna

Metamorfoza Agaty

Agata działa z nami od stycznia. Zgłosiła się do nas ponieważ brakowało jej samozaparcia i szybko zniechęcała się do działania i regularnych treningów.

Jest mamą 2 dzieci, do tego pracuje zawodowo.
Od początku działania pozbyła się już prawie 10 kg i ponad 10 cm w pasie.

Trenuje w domu wyłącznie z gumami i hantlami.

Metamorfoza Angeliki

W ciągu kilku miesięcy zeszło nam jedynie lekko ponad 2kg, a zmiana w sylwetce i jej „docięcie” jest konkretne 😊

Angelika trenowała w domu 3-4 razy w tygodniu, trzymała dietę.

Straciła 5cm w pasie i również aż 5 cm w udzie! Jak sama o sobie mówi „napewno zauważam mięśnie które gdzieś tam się zaczęły wyłaniać. Bardzo się z tego cieszę i cisnę dalej ile się da”.

Zatem kolejne progresy sylwetkowe jeszcze przed nami 😊

Metamorfoza Joanny

Na samym początku przyznała, że uwielbia słodycze i to jest jej największy problem. Dodatkowo zależało jej na smacznej, zróżnicowanej, ale niezbyt czasochłonnej diecie.

Ułożyliśmy dla Joanny taki plan działania, dzięki któremu trenując w domu w 3 miesiące osiągnęła fantastyczne efekty. Mimo że jej masa ciała zmniejszyła się tylko o 3kg, to znacząco poprawił się wygląd brzucha i pośladków, a obwód pasa zmalał o 5cm.

W diecie Joanny nie brakowało słodkich koktajli, placków i naleśników. Dzięki temu miłość do słodyczy nie była żadną przeszkodą w zmianie sylwetki.

Metamorfoza Anny

Pani Anna, wiek 37 lat. Choruje na zespół jelita drażliwego, na co dzień pracuje w restauracji.
Przez covid tryb życia zamienił się na siedzący i pojawiło się kilka dodatkowych kilogramów. Ze
względu na złe samopoczucie w swojej własnej sylwetce postanowiła to zmienić i zgłosiła się do
nas. Przez 2 miesiące udało się zrzucić prawie 2,5 kg i 13 cm w pasie. Jak widać po pomiarach
sylwetka zmieniła się pod względem jakościowym, niekoniecznie pokazując duży spadek na
wadze. Pani trenowała w domu 3x w tygodniu z ciężarem, niedawno dodatkowo wykonując
aktywność w postaci cardio.

Metamorfoza Barbary

Basia podejmując współpracę chciała delikatnie zredukować i poprawić swoją sylwetkę!

Efekt widoczny na zdjęciu 🙂

-W 3 miesiące osiągnęła swój cel:

-zredukowała -3 kg

-zmieniła swoją sylwetkę

-zakochała się w treningach siłowych

Po 3 miesiącach, wykupiła pakiet na kolejne 12 miesięcy, teraz lecimy z masą!

Jak sama pisze, dalej jest pod wrażeniem, że można jeść tak dużo i tak smacznie, a mimo to zredukować masę ciała!

Metamorfoza Aleksandry

Ola zmaga się na co dzień z niedoczynnością tarczycy i hashimoto. Zgłosiła się do nas, aby poprawić swoją sylwetkę, samopoczucie i udowodnić innym, że choroby które jej towarzyszą nie stanowią żadnego problemu i nie są wymówką! Jak widać po zdjęciach udało się i Ola wypracowała świetne efekty! Zdjęcia dzieli różnica tylko 4kg, za to sylwetka przeszła ogromną metamorfozę. Udało się zmniejszyć obwody o -5cm w udach i 9 cm w pasie. Samopoczucie i energia Oli jest na najwyższym poziomie, pomimo tego, że wykonuje bardzo wymagającą pracę i wychowuje dwójkę synów. Treningi siłowe w domu wzmocniły sylwetkę, zwiększyły siłę i przyniosły mega efekty wizualne. Nie zwalniamy tempa, zmieniamy cel i działamy dalej, ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia i chcemy wykorzystać potencjał i ciężką pracę Oli.

Metamorfoza Magdy

Magdalena pracuje z nami jest dłuższy czas i właśnie zakończyła swój proces zmiany. Jej głównym celem było powrócenie do formy sprzed ciąży. Podczas całego procesu zmieniła swoje myślenie na temat odżywiania. Jadła intuicyjnie, co pokazuje jak ważna jest nauka prawidłowych nawyków żywieniowych. W pasie straciła 10 cm.

Metamorfoza Anity

Anita zgłosiła się do nas z jasnym celem, jakim było zredukowanie masy ciała i poprawa swojego samopoczucia. Oprócz obecnego problemu nadwagi u Anity występowała również insulinooporność oraz endometrioza. Zaburzenia gospodarki węglowodanowej oraz uporczywe bóle brzucha zdecydowanie nie pomagały w utrzymaniu odpowiedniej diety na własną rękę oraz dostatecznej aktywności. Po drodze pojawiały się kolejne problemy: wzdęcia i gazy, które występowały bardzo często. W trakcie naszej współpracy udało się zdiagnozować sibo. Anita jest już na końcu swojej drogi, rozszerzamy dietę i dzięki wszystkim etapom diety eliminacyjnej jej samopoczucie się poprawiło, a objawy ze strony jelit ustąpiły. To jak wygląda sylwetka Anity, to tylko efekt uboczny naszej współpracy. Pomimo braku intensywnych treningów i ciągłych dolegliwości, udało się zredukować masę ciała o 12 kg i zmniejszyć obwody sylwetki o 20 centymetrów. To jaką pracę należało w to włożyć, zmagając się na co dzień z problemami zdrowotnymi wie tylko bohaterka tej przemiany. Jest to ogromna motywacja i pokazanie, że wszystko da się osiągnąć!

Metamorfoza Eweliny

Ewelina dołączyła do naszego projektu pod koniec lipca, jej celem był powrót do wagi sprzed ciąży oraz poprawa wyglądu skóry. Kiedyś zaczynała już trenować, niestety zawsze po jakimś czasie kończyło się to tak samo – praca stojąca po ok. 10h dziennie nie ułatwiała sprawy.

W ciągu 3 miesięcy Ewelina zrzuciła 7cm w talii, aż 6cm w udzie, 14cm w pasie i 8cm w biodrach. Masa ciała? Tylko 3kg mniej, a zobaczcie tylko jaka zmiana jakości skóry! Ewelina działa dalej, ale już teraz może być naprawdę z siebie dumna! 🙂

INNE metamorfozy DZIEWCZYN

W naszych pakietach dostajesz wszystko co potrzebujesz, aby zmienić sylwetkę i zdrowie bez efektu jojo na wiele lat, ale nie wierz nam na słowo, zobacz efekty naszych podopiecznych :

Karolina zmieniła swoją sylwetkę w 5 miesięcy

“Zaczęłam od świadomego wyboru i postawiłam na SLIMPROJEKT  I teraz patrzę w lustro z przyjemnością :)”

Karolina

Dominika ten uśmiech mówi wszystko!

Marta po zaledwie 5 tygodniach pracy z nami: “Czuje się wspaniale dzięki Wam :)”

Patrycja zaczęła od redukcji, teraz pójdziemy w masę. Jej ideał to sylwetka Kasi.

Justyna znacząco poprawiła pośladki 🍑

Jagoda stracił blisko 7cm z tali

Ola pomimo niedoczynności tarczycy i hashimoto znacząco poprawiła swoją sylwetkę!

Kasia może teraz bez obaw pokazywać się na plaży!

Slimprojekt

Pyszny i prosty plan żywieniowy

Około 90% diet jest nieskutecznych. Dlaczego? Większość diet jest zbyt restrykcyjna, skomplikowana i czasochłonna, aby utrzymać je na dłuższą metę. Dlatego stworzyliśmy plan żywieniowy, który jest prosty, a przede wszystkim skuteczny.

Dieta będzie dietą zamiennikową, będziesz jeść to, co chcesz i lubisz, a nie to, co ktoś Ci narzuci. Dzięki temu poprawisz swoje zdrowie, samopoczucie i sylwetkę bez poczucia głodu, czy odmawiania sobie weekendowych przyjemności, jak to bywa na restrykcyjnych dietach.

Kluczem do sukcesu i utrzymania wypracowanych efektów przez lata jest trwała zmiana swoich nawyków żywieniowych. Dlatego nie tylko pokażemy Ci co masz jeść, ale także nauczymy Cię jak komponować zdrowe i smaczne posiłki.

Slimprojekt

Efektywny plan treningowy

Treningi dopasujemy indywidualnie pod Twój cel. Mogą to być treningi w domu, na siłowni, albo w innym, dowolnym miejscu, w którym chcesz trenować. Wszystko będzie dopasowane do Twoich możliwości czasowych i fizycznych.

Wyobraź sobie, że możesz wyglądać i czuć się lepiej już w ciągu najbliższych kilku tygodni. Jest to nie tylko w 100% możliwe… w rzeczywistości jest to nieuniknione! Tak właśnie będzie, kiedy rozpoczniesz odpowiednie treningi zaplanowane przez specjalistów.

Zapomnij o godzinach nudnego cardio albo o niebezpiecznych treningach, które powodują ból kolan, ramion i pleców przez wiele dni. Pobierz nasz plan ćwiczeń i obserwuj, jak Twoja energia, siła i motywacja zmieniają się na Twoich oczach w ciągu najbliższych dni.

DODATKOWO SPECJLANY BONUS ZA 199zł:

NASZ ATLAS ĆWICZEŃ

Każdy kto dołączy do naszego projektu otrzyma dostęp do atlasu o wartości 199zł za darmo !

Opracowaliśmy dla Ciebie prawie 50 ćwiczeń z praktycznymi poradami i i filmikami instruktażowymi. Wszystkie nagrania umożliwią Ci bezpieczne wykonywanie ćwiczeń bez ryzyka kontuzji.

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą początkującą , czy już trenujesz kilka lat, ponieważ atlas zawiera zarówno ćwiczenia zaawansowane jak i to znacznie prostsze. 

“Szczerze wierzymy w ciężką pracę, która daje zamierzone efekty.”

Poprawa techniki ćwiczeń
96%
Dopasowanie do Twoich możliwości
92%
Redukcja tkanki tłuszczowej
100%
Budowanie masy mięśniowej
100%

Slimprojekt

Zobacz opinie naszych podopiecznych prosto z Google

Slimprojekt

Stała motywacja! To nas wyróżnia!

Dołączając do Slimprojekt, stajesz się członkiem naszego team’u. Nasz zespół ekspertów przeprowadzi Cię krok po kroku przez program, aby zapewnić Ci sukces.

Zapomnij o kolejnej niedopasowanej diecie, którą możesz wykupić w internecie. Nasz projekt to przede wszystkim wyniki. Właśnie dlatego, zapisując się do projektu, masz natychmiastowy dostęp do atlasu ćwiczeń i specjalistów, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Jeszcze chyba nikt z naszych podopiecznych nie dokonał znakomitej metamorfozy bez właściwego wsparcia, dlatego stawiamy na ciągły kontakt z podopiecznymi. Tylko tak możemy pomóc Ci w realizacji Twojego celu i zapewnić 100% satysfakcji z dołączenia do Slimprojekt.

Jaką długość prowadzenia wybrać?

Pamiętaj, że im dłuższy pakiet wybierzesz, tym lepiej możemy wszystko zaplanować. W  przypadku zmiany sylwetki i poprawy zdrowia szybciej nie znaczy lepiej! Dlatego im dłuższy pakiet wybierzesz, tym cena za miesiąc jest niższa, a Ty możesz spodziewać się lepszego efektu.

3msc

Nauczysz się samodzielnego komponowania posiłków.
Schudniesz do 10kg.
Zaczniesz regularnie trenować i zobaczysz pierwsze efekty.

6msc

Dzięki diecie poprawisz swoje zdrowie.
Schudniesz do 20kg lub wyraźnie zwiększysz masę mięśniową.
Zauważysz zdecydowaną poprawę kondycji i siły.

12msc

Przejdziesz pełną metamorfozę, zmienisz sylwetkę, zadbasz o zdrowie, samopoczucie i będziesz mieć pewność, że efekty zostaną z Tobą na zawsze.

Masz Pytanie? Napisz do nas

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Zobacz o co najczęściej pytają nas podopieczni

Ponieważ tylko w ten sposób możemy zapewnić Ci najlepsze efekty. 3 miesiące to minimalny czas, po którym zajdą wyraźne zmiany. Jeżeli chcesz przejść całkowitą metamorfozę sylwetki, polecamy Ci wykupić dłuższe prowadzenie na 6 albo 12 miesięcy. Wtedy masz pewność, że nie tylko przejdziesz metamorfozę, ale również utrzymasz efekt przez lata.

To już będzie zależało od Ciebie i od Twoich możliwości zaangażowania. Pewne jest ,że przy odchudzaniu małe zmiany powinny być widoczne co
tydzień/dwa a przy nabieraniu masy mięśniowej co dwa/trzy tygodnie. Zachęcamy Cię do obejrzenia metamorfoz z naszymi podopiecznymi, takie rezultaty są realne i możliwe do osiągnięcia, kwestia zaangażowania i poświęconego czasu.

Dieta jest dietą zamiennikową, czyli dostajesz propozycje posiłków/zamienników, czyli tylko i wyłącznie od Ciebie zależy co zjesz na dany posiłek. Dodatkowo dostajesz makroskładniki (kalorie). Jeżeli masz ochotę, możesz cały dzień jeść kurczaka z ryżem, jeżeli nie, to każdy posiłek może być inny i urozmaicony. Skupiamy się na prostych zasadach i prostej diecie, tak żeby maksymalnie wszystko uprościć. Nie będziesz dostawał/a skomplikowanych rozpisek. Wszystko jest proste, do wprowadzenia od zaraz. Dodatkowo dostajesz propozycje posiłków i różne pomysły na dania. Dieta ma być dostosowana do Ciebie, a nie Ty do diety, staramy się wszystko jak najbardziej uprościć. W zależności od Twojego zaawansowania, możemy też rozpisać plan w inny sposób, np. bazując tylko na makroskładnikach. Jesteśmy bardzo elastyczni.

Nie da się tego łatwo określić. Koszt produktów zależy od wielu czynników, przede wszystkim od Twojego celu (kaloryczności Twojej diety), miejsca zamieszkania oraz preferencji żywieniowych.

W zależności od Twoich możliwości może wyglądać bardzo różnie. Możemy rozpisać trening na siłowni, trening domatora, albo inne treningi jeżeli będą odpowiednie do Twojego celu. Wszystko dostosowujemy indywidualnie. Zalecamy trenować trzy razy w tygodniu, ale ilość treningów może być też większa lub w wyjątkowych przypadkach może go nie być i skupiamy się tylko na odżywianiu.

To wprowadzimy zmiany, tak żeby była odpowiednia dla Ciebie. Prowadzenia polegają na dostosowaniu diety/treningu z czasem do Twoich potrzeb i możliwości. Im dłużej współpracujemy tym lepiej znamy Twoje potrzeby i efekty są lepsze.
Nic się nie dzieje, możemy rozpisać Ci trening domatora np. w hotelu. Jeżeli chodzi o dietę możemy dać Ci konkretne wskazówki albo częściowo zmodyfikować dietę, albo napiszesz do nas wcześniej i zawiesisz pakiet na jakiś czas.
Oczywiście! Cel możesz zmieniać wielokrotnie, dostaniesz też od nas propozycje zmian i kierunku, ale zawsze Ty podejmujesz decyzję. Możemy rozpisać trening/dietę na masę, redukcje, oraz całe wyjście z diety. W pakietach mamy stały kontakt, dlatego na bieżąco wprowadzamy zmiany. Jeżeli chcesz coś zmienić, piszesz do nas

Napisz do nas maila i podaj numer telefonu, na który mamy zadzwonić. Umówimy się na dogodny termin rozmowy i o ustalonej porze zadzwonimy do Ciebie.

Tak, wyjątkowo w aktualnej promocji wprowadziliśmy płatność ratalną kartą, dowolny pakiet możesz opłacać ratami co miesiąc.
W przeciągu 14 dni bez podania przyczyny, chyba że wyrazisz chęć świadczenia usługi przed terminem odstąpienia od umowy. W przypadku wypowiedzenia umowy obliczamy wykupione usługi w cenie nominalnej (w cenie za świadczenie bez uwzględnienia cen promocyjnych, rabatowych, sprzedawanej poza abonamentem).
Polecamy Ci wykupić pakiet VIP wtedy wszystkiego się nauczysz! Krok po kroku techniki oraz wdrożymy Cię w cały proces.
Osoba od 17 roku życia, możesz też wykupić pakiet na prezent dla innej osoby. Jest też możliwość wykupienia pakietu przez osoby młodsze za zgodą rodziców.
Pytania możesz kierować na naszego maila: kontakt@slimprojekt.pl

Ponieważ tylko w ten sposób możemy zapewnić Ci najlepsze efekty. 3 miesiące to minimalny czas, po którym zajdą wyraźne zmiany. Jeżeli chcesz przejść całkowitą metamorfozę sylwetki, polecamy Ci wykupić dłuższe prowadzenie na 6 albo 12 miesięcy. Wtedy masz pewność, że nie tylko przejdziesz metamorfozę, ale również utrzymasz efekt przez lata.

To już będzie zależało od Ciebie i od Twoich możliwości zaangażowania. Pewne jest ,że przy odchudzaniu małe zmiany powinny być widoczne co
tydzień/dwa a przy nabieraniu masy mięśniowej co dwa/trzy tygodnie. Zachęcamy Cię do obejrzenia metamorfoz z naszymi podopiecznymi, takie rezultaty są realne i możliwe do osiągnięcia, kwestia zaangażowania i poświęconego czasu.

Dieta jest dietą zamiennikową, czyli dostajesz propozycje posiłków/zamienników, czyli tylko i wyłącznie od Ciebie zależy co zjesz na dany posiłek. Dodatkowo dostajesz makroskładniki (kalorie). Jeżeli masz ochotę, możesz cały dzień jeść kurczaka z ryżem, jeżeli nie, to każdy posiłek może być inny i urozmaicony. Skupiamy się na prostych zasadach i prostej diecie, tak żeby maksymalnie wszystko uprościć. Nie będziesz dostawał/a skomplikowanych rozpisek. Wszystko jest proste, do wprowadzenia od zaraz. Dodatkowo dostajesz propozycje posiłków i różne pomysły na dania. Dieta ma być dostosowana do Ciebie, a nie Ty do diety, staramy się wszystko jak najbardziej uprościć. W zależności od Twojego zaawansowania, możemy też rozpisać plan w inny sposób, np. bazując tylko na makroskładnikach. Jesteśmy bardzo elastyczni.

Nie da się tego łatwo określić. Koszt produktów zależy od wielu czynników, przede wszystkim od Twojego celu (kaloryczności Twojej diety), miejsca zamieszkania oraz preferencji żywieniowych.

W zależności od Twoich możliwości może wyglądać bardzo różnie. Możemy rozpisać trening na siłowni, trening domatora, albo inne treningi jeżeli będą odpowiednie do Twojego celu. Wszystko dostosowujemy indywidualnie. Zalecamy trenować trzy razy w tygodniu, ale ilość treningów może być też większa lub w wyjątkowych przypadkach może go nie być i skupiamy się tylko na odżywianiu.

To wprowadzimy zmiany, tak żeby była odpowiednia dla Ciebie. Prowadzenia polegają na dostosowaniu diety/treningu z czasem do Twoich potrzeb i możliwości. Im dłużej współpracujemy tym lepiej znamy Twoje potrzeby i efekty są lepsze.
Nic się nie dzieje, możemy rozpisać Ci trening domatora np. w hotelu. Jeżeli chodzi o dietę możemy dać Ci konkretne wskazówki albo częściowo zmodyfikować dietę, albo napiszesz do nas wcześniej i zawiesisz pakiet na jakiś czas.
Oczywiście! Cel możesz zmieniać wielokrotnie, dostaniesz też od nas propozycje zmian i kierunku, ale zawsze Ty podejmujesz decyzję. Możemy rozpisać trening/dietę na masę, redukcje, oraz całe wyjście z diety. W pakietach mamy stały kontakt, dlatego na bieżąco wprowadzamy zmiany. Jeżeli chcesz coś zmienić, piszesz do nas

Napisz do nas maila i podaj numer telefonu, na który mamy zadzwonić. Umówimy się na dogodny termin rozmowy i o ustalonej porze zadzwonimy do Ciebie.

Tak, wyjątkowo w aktualnej promocji wprowadziliśmy płatność ratalną kartą, dowolny pakiet możesz opłacać ratami co miesiąc.
Polecamy Ci wykupić pakiet VIP wtedy wszystkiego się nauczysz! Krok po kroku techniki oraz wdrożymy Cię w cały proces.
Osoba od 17 roku życia, możesz też wykupić pakiet na prezent dla innej osoby. Jest też możliwość wykupienia pakietu przez osoby młodsze za zgodą rodziców.
Pytania możesz kierować na naszego maila: kontakt@slimprojekt.pl