Promocja kończy się za:

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund
00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

3 Sprawdzone sposoby na sylwetkę marzeń bez efektu JOJO w czasie odchudzania

Nasz cel jest prosty. Chcemy pomóc Ci w osiągnięciu wymarzonej sylwetki oraz dać Ci narzędzia, które pozwolą Ci nie tylko osiągnąć sylwetkę marzeń, ale również uniknąć efektu jojo!

Wiesz, co jest najlepsze?

Teraz możesz dołączyć do naszego programu w wyjątkowo niskiej cenie.

Zobacz, jakie efekty daje nasz program:

Justyna

Trenowała w domu oraz na siłowni. Na początku współpracy okazało się, że Justyna ma problemy żołądkowo-jelitowe. Po wykonaniu badań okazało się, że ich powodem jest SIBO.

Nasza współpraca (poza dążeniem do wymarzonej sylwetki) przerodziła się w walkę o zdrowie i lepsze samopoczucie.

Po antybiotykoterapii rozpoczęliśmy dietę lowFODMAP. Nieprzyjemnych objawów brak, a efekty widać gołym okiem po brzuszku).

W dalszym etapie będziemy skupiać się na całkowitym wyleczeniu SIBO i budowie masy mięśniowej.

Muszę powiedzieć że jestem mega zadowolona!! Mam taką formę jak nigdy!! 🙂

Anna

Przez pandemię jej tryb życia zmienił się na siedzący i pojawiło się kilka dodatkowych kilogramów.

Zaczęła czuć się źle we własnym ciele. W końcu postanowiła to zmienić i zgłosiła się do nas.

Przez 2 miesiące udało się zrzucić prawie 2,5 kg i 13 cm w pasie!

Trenowała w domu, 3 razy w tygodniu.

Joanna

Ułożyliśmy dla Joanny taki plan działania, dzięki któremu trenując w domu w 3 miesiące osiągnęła fantastyczne efekty. Mimo że jej masa ciała zmniejszyła się tylko o 3kg, to znacząco poprawił się wygląd brzucha i pośladków, a obwód pasa zmalał o 5cm.

W diecie Joanny nie brakowało słodkich koktajli, placków i naleśników. Dzięki temu miłość do słodyczy nie była żadną przeszkodą w zmianie sylwetki.

Agata

Jest mamą 2 dzieci, do tego pracuje zawodowo. Żeby nie marnować czasu na dojazdy na siłownię trenuje w domu.

Podczas naszej współpracy Agata schudła ponad 10 kilogramów!

Czy nasz program jest dla Ciebie?

Zdecydowanie TAK, a oto dlaczego:

W ciągu ostatnich miesięcy na naszych mediach społecznościowych dzieliliśmy się z Tobą historiami naszych podopiecznych, którzy przeszli niesamowite metamorfozy swoich sylwetek właśnie dzięki naszemu programowi.

Nasz zespół trenerów i dietetyków składa się z doświadczonych ekspertów, których kompetencje potwierdzają dyplomy ukończenia studiów oraz odpowiednie certyfikaty. Jesteśmy weteranami w tym, co robimy.

Nie narzucamy modnych krótkoterminowych diet, planów posiłków ani zasad żywieniowych typu: „to jedz, a tego unikaj”. Zamiast tego pomagamy Ci budować trwałe umiejętności i nawyki niezbędne do tego, by wyglądać i czuć się lepiej na dłuższą metę. Na całe życie.

Nie przegap tej okazji!

129 zł miesięcznie

129 zł miesięcznie

za 6 miesięczne prowadzenie

Oto, co od nas
otrzymasz:

Indywidualna rozpiska – 450 zł

Dieta i trening, które uwzględniają Twoje możliwości, tryb życia, preferencje. Szczegółowo analizujemy Twoją historię, przebyte urazy, kontuzje, występujące choroby, a także patrzymy na wyniki badań.

Analiza techniki ćwiczeń – 250 zł

Na podstawie przesłanych przez Ciebie nagrań z treningów mówimy Ci krok po kroku, co poprawić, żeby trenować skuteczniej i bezpieczniej.

FIT przepisy na dobry start – 79 zł

Przepisy na przepyszne posiłki, które pokażą Ci, że na diecie możesz jeść wszystko! Z ich przygotowaniem poradzi sobie każdy, nawet zupełnie początkujący kucharz.

2 ebooki ,,Zdrowe jelita’’ – 2 x 99 zł = 198 zł

Specjalnie dobrane przepisy na posiłki, które pomogą poprawić zdrowie Twoich jelit. Smaczne i bardzo proste w przygotowaniu.

Atlas ćwiczeń – 199 zł

Nagrania z dokładną instrukcją wykonywania ćwiczeń oraz omówienie najczęstszych błędów.

Prowadzenie VIP – 6 miesięcy – 3000 zł

• Indywidualnie dopasowany plan żywienia i treningu
• Monitorowanie efektów co tydzień
• Modyfikacje diety i treningu
• Możliwość rozmowy telefonicznej z dietetykiem lub trenerem
• Możliwość zawieszenia i rozpoczęcia później
• Gwarancja odpowiedzi na maila w ciągu 24h (w dni robocze)

Nie przegap tej okazji!

Normalna cena pakietu na okres 6 miesięcy

4176 zł

Po zniżce -81% dostaniesz wszystko w cenie 774 zł

czyli 129 zł miesięcznie

za 6 miesięczne prowadzenie

Wybierz długość trwania Twojego pakietu

3 miesiące

159,00 zł/msc

6 miesięcy

129,00 zł/msc

Wiesz co jest najlepsze? Dajemy Ci 100% gwarancjI rezultatów

Będziemy Cię prowadzić przez 3, 6 lub 12 miesięcy. Gwarantujemy, że w tym czasie albo zobaczysz zmiany albo nie zapłacisz zupełnie nic.

Jednak jesteśmy pewni, że tak się nie stanie. Wystarczy spojrzeć na kilku naszych podopiecznych…

Szukasz skutecznego sposobu na poprawę swojego zdrowia i uzyskanie sylwetki, o której marzysz?

To Twoja szansa.
Dołączając do naszego programu teraz możesz zaoszczędzić 81%

To Twoja szansa.
Dołączając do naszego programu teraz możesz
zaoszczędzić 81%

129 zł miesięcznie

129 zł miesięcznie

za 6 miesięczne prowadzenie

To oznacza, że w skali jednego dnia to będzie raptem 4,30 zł. Nad czym jeszcze się zastanawiasz?

FAQ

Nie da się tego łatwo określić. Koszt produktów zależy od wielu czynników, przede wszystkim od Twojego celu (kaloryczności Twojej diety), miejsca zamieszkania oraz preferencji żywieniowych.

Tak, wyjątkowo w aktualnej promocji wprowadziliśmy płatność ratalną kartą, dowolny pakiet możesz opłacać ratami co miesiąc.

To już będzie zależało od Ciebie i od Twoich możliwości zaangażowania. Pewne jest ,że przy odchudzaniu małe zmiany powinny być widoczne co
tydzień/dwa a przy nabieraniu masy mięśniowej co dwa/trzy tygodnie. Zachęcamy Cię do obejrzenia metamorfoz z naszymi podopiecznymi, takie rezultaty są realne i możliwe do osiągnięcia, kwestia zaangażowania i poświęconego czasu.

Ponieważ tylko w ten sposób możemy zapewnić Ci najlepsze efekty. 3 miesiące to minimalny czas, po którym zajdą wyraźne zmiany. Jeżeli chcesz przejść całkowitą metamorfozę sylwetki, polecamy Ci wykupić dłuższe prowadzenie na 6 albo 12 miesięcy. Wtedy masz pewność, że nie tylko przejdziesz metamorfozę, ale również utrzymasz efekt przez lata.

Dieta jest dietą zamiennikową i składa się z dwóch części. Pierwsza to plan żywienia, w którym znajdziesz najważniejsze informacje o kaloryczności Twojej diety, rozkładzie makroskładników i ilościach różnych produktów, które mogą się w niej znajdować. Na podstawie informacji zawartych w planie żywienia możesz samodzielnie komponować swoje posiłki. Druga część planu dietetycznego to przykładowe przepisy na posiłki dopasowane do Twojego planu żywienia.

W zależności od Twoich możliwości może wyglądać bardzo różnie. Możemy rozpisać trening na siłowni, trening domatora, albo inne treningi jeżeli będą odpowiednie do Twojego celu. Wszystko dostosowujemy indywidualnie. Zalecamy trenować trzy razy w tygodniu, ale ilość treningów może być też większa lub w wyjątkowych przypadkach może go nie być i skupiamy się tylko na odżywianiu.

Dajesz nam znać, co konkretnie Ci nie odpowiada i ustalamy sposób modyfikacji planów tak, żeby wszystko w 100% Ci odpowiadało.

Oczywiście! Wszystko dopasowujemy na bieżąco biorąc pod uwagę Twój aktualny cel, postępy i możliwości. Możesz w każdej chwili poprosić np. o zmianę ilości treningów w tygodniu.

W takim wypadku daj nam znać wcześniej. Możemy zmodyfikować Twoją dietę i treningi na czas wyjazdu lub zawiesić naszą współpracę na określony czas.

Pytania możesz kierować na naszego maila: kontakt@slimprojekt.pl