Kompleksowa opieka

Dietetyczno-treningowa

Dieta

Pyszny i prosty plan żywieniowy

Trening

Efektywny plan treningowy

Stała motywacja

To nas wyróżnia!

BLOG

Przejrzyj nasze wpisy

Wzdęcia – zaskakujące przyczyny i sposoby na wzdęty brzuch

Wzdęcia – zaskakujące przyczyny i sposoby na wzdęty brzuch

Chcesz pozbyć się uporczywych wzdęć, które powodują u Ciebie duży dyskomfort i obniżają jakość Twojego życia? Zastanawiasz się, jakie są…

Aktywność fizyczna w IBS – jakie ćwiczenia wybrać, gdy zmagasz się z zespołem jelita drażliwego?

Aktywność fizyczna w IBS – jakie ćwiczenia wybrać, gdy zmagasz się z zespołem jelita drażliwego?

Zmagasz się z zespołem jelita drażliwego i zastanawiasz się, w jaki sposób możesz poprawić jakość swoje życia i zminimalizować przykre…

Zespół jelita drażliwego – co jeść, a czego unikać w IBS?

Zespół jelita drażliwego – co jeść, a czego unikać w IBS?

Zdiagnozowano u Ciebie IBS i kompletnie nie wiesz, jak powinna wyglądać Twoja dieta? A może wyeliminowałaś już większość produktów, ale…

Dieta

Pyszny i prosty plan żywieniowy

Około 90% diet jest nieskutecznych. Dlaczego? Większość diet jest zbyt restrykcyjna, skomplikowana i czasochłonna, aby utrzymać je na dłuższą metę. Dlatego stworzyliśmy plan żywieniowy, który jest prosty, a przede wszystkim skuteczny.

Dieta będzie dietą zamiennikową, będziesz jeść to, co chcesz i lubisz, a nie to, co ktoś Ci narzuci. Dzięki temu poprawisz swoje zdrowie, samopoczucie i sylwetkę bez poczucia głodu, czy odmawiania sobie weekendowych przyjemności, jak to bywa na restrykcyjnych dietach.

Trening

Efektywny plan treningowy

Treningi dopasujemy indywidualnie pod Twój cel. Mogą to być treningi w domu, na siłowni, albo w innym, dowolnym miejscu, w którym chcesz trenować. Wszystko będzie dopasowane do Twoich możliwości czasowych i fizycznych.

Wyobraź sobie, że możesz wyglądać i czuć się lepiej już w ciągu najbliższych kilku tygodni. Jest to nie tylko w 100% możliwe… w rzeczywistości jest to nieuniknione! Tak właśnie będzie, kiedy rozpoczniesz odpowiednie treningi zaplanowane przez specjalistów.

 

Dlaczego My? 

To nas wyróżnia

Plan działania dopasowany do Twoich potrzeb
Otrzymasz od nas plan działania ukierunkowany pod Twoje możliwości czasowe oraz to, jaki cel chcesz osiągnąć.
Indywidualne podejście
Wiemy, że każdy z nas jest inny, dlatego zapewnimy Ci współpracę opartą na zrozumieniu, uwzględniając wszystkie Twoje sugestie i oczekiwania.
Stały kontakt
Nie zostawimy Cię bez wsparcia! Zapewnimy Ci stały kontakt i dawkę motywacji. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
Profesjonalna opieka
Wydaje Ci się, że nikt i nic nie jest w stanie Ci pomóc? Mylisz się! Nasza wiedza oraz wieloletnie doświadczenie we współpracy z podopiecznymi pozwolą nam osiągnąć Twój cel, niezależnie od tego z jakimi problemami aktualnie się zmagasz.

Metamorfozy

Zobacz przemiany naszych podopiecznych

Ania

Ania to kolejny przykład tego, że można realizować założone cele, nawet zmagając się z Hashimoto i SIBO. Wypracowała świetny efekt, ale na tym oczywiście nie poprzestaniemy. Pamiętaj, że SLIMPROJEKT to prawdziwi ludzie i prawdziwe rezultaty! Pełny wywiad z Anią znajdziesz pod tym linkiem.

Agata

Zgłosiła się do nas, ponieważ brakowało jej samozaparcia i szybko zniechęcała się do działania i regularnych treningów.

Jest mamą dwójki dzieci, do tego pracuje zawodowo.
Od początku naszego działania pozbyła się już prawie 10 kg i ponad 10 cm w pasie.

Trenuje w domu wyłącznie z gumami i hantlami.

Anita

Pomimo braku intensywnych treningów i ciągłych dolegliwości, udało się zredukować masę ciała o 12 kg i zmniejszyć obwody sylwetki o 20 centymetrów. To jaką pracę należało w to włożyć, zmagając się na co dzień z problemami zdrowotnymi wie tylko bohaterka tej przemiany. Jest to ogromna motywacja i pokazanie, że wszystko da się osiągnąć!

Justyna

Jej głównym celem była rekompozycja sylwetki z priorytetem brzucha 😊 Justyna trenowała w domu i na siłowni.

Już na początku współpracy okazało się, że Justyna ma objawy typowe dla problemów żołądkowo-jelitowych, po wykonaniu badań dowiedzieliśmy się, że jest to przerost flory bakteryjnej SIBO. Po antybiotykoterapii rozpoczęliśmy dietę low fodmap, a teraz jesteśmy na etapie wprowadzania pojedynczych grup produktów do diety (co przebiega bardzo pomyślnie! 😊 objawów brak, a efekty widać gołym okiem po brzuszku).

Barbara

Efekt widoczny na zdjęciu 🙂

W 3 miesiące osiągnęła swój cel:

-zredukowała -3 kg

-zmieniła swoją sylwetkę

-zakochała się w treningach siłowych

Po 3 miesiącach wykupiła pakiet na kolejne 12 miesięcy, teraz lecimy z masą!

Jak sama pisze, dalej jest pod wrażeniem, że można jeść tak dużo i tak smacznie, a mimo to zredukować masę ciała!

Aleksandra

Zdjęcia dzieli różnica tylko 4 kg, za to sylwetka przeszła ogromną metamorfozę. Udało się zmniejszyć obwody o -5 cm w udach i 9 cm w pasie. Samopoczucie i energia Oli jest na najwyższym poziomie, pomimo tego, że wykonuje bardzo wymagającą pracę i wychowuje dwójkę synów. Treningi siłowe w domu wzmocniły sylwetkę, zwiększyły siłę i przyniosły mega efekty wizualne. Nie zwalniamy tempa, zmieniamy cel i działamy dalej, ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia i chcemy wykorzystać potencjał i ciężką pracę Oli.

Michał

Gdy próbował to robić samemu, brakowało mu dyscypliny i miał problem z jedzeniem słodyczy.

Największe rezultaty dał odpowiedni plan żywieniowy, którego Michał mógł się konsekwentnie trzymać.

Michał otrzymał od nas skuteczny plan treningowy, który realizował na profesjonalnie wyposażonej siłowni.

Co tydzień przeprowadzaliśmy kontrolę rezultatów, więc Michał wiedział, co tak naprawdę na bieżąco się zmieniało. 😁

Łącznie nasz podopieczny dał radę pozbyć się 12 kg, co spowodowało kolosalną zmianę w wyglądzie jego sylwetki – brawa dla Michała! 👏

Zostań naszym podopiecznym

4 kroki do wymarzonej sylwetki!

Wybierz pakiet

Zdecyduj, który pakiet będzie dla Ciebie najlepszy (e-mail lub VIP) i wybierz czas trwania metamorfozy Twojej sylwetki.

Wypełnij ankietę

Po złożeniu zamówienia wypełnij szczegółową ankietę, na podstawie której przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan działania.

Zacznij działać

Zapoznaj się z przesłanymi materiałami i rozpocznij wspólnie z nami trwałą zmianę nawyków żywieniowych.

Przesyłaj raporty

Przesyłaj do nas cotygodniowe raporty i obserwuj metamorfozę swojej sylwetki. 

Wybierz swój pakiet

Pakiet e-mail

Pakiet e-mail

3 miesiące

189 zł / miesięcznie

Pakiet VIP

Pakiet VIP

3 miesiące

479 zł / miesięcznie

TESTYMONIALE

Zobacz opinie naszych podopiecznych

Przykładamy bardzo dużą uwagę do tego, by współpraca z nami była na jak najwyższym poziomie, czego dowodem są opinię naszych podopiecznych.

0 +

Zadowolonych klientów

0 +

Opinii w Google

0 kg +

Zrzuconych kilogramów

0 h

Maksymalny czas odpowiedzi

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Zobacz o co najczęściej pytają nas podopieczni.

Ponieważ tylko w ten sposób możemy zapewnić Ci najlepsze efekty.

 

To już będzie zależało od Ciebie i od Twoich możliwości zaangażowania. Pewne jest, że przy odchudzaniu małe zmiany powinny być widoczne co tydzień/dwa a przy nabieraniu masy mięśniowej co dwa/trzy tygodnie. Zachęcamy Cię do obejrzenia metamorfoz z naszymi podopiecznymi, takie rezultaty są realne i możliwe do osiągnięcia, to kwestia zaangażowania i poświęconego czasu.

Dieta jest dietą zamiennikową, czyli dostajesz propozycje posiłków/zamienników, więc tylko od Ciebie zależy, co zjesz na dany posiłek. Dodatkowo dostajesz makroskładniki (kalorie). Jeżeli masz ochotę, możesz cały dzień jeść kurczaka z ryżem, jeżeli nie, to każdy posiłek może być inny i urozmaicony. Skupiamy się na prostych zasadach, tak żeby maksymalnie wszystko ułatwić. Nie będziesz dostawał/a skomplikowanych rozpisek. Wszystko jest proste, do wprowadzenia od zaraz. Dodatkowo dostajesz propozycje posiłków i różne pomysły na dania. Dieta ma być dostosowana do Ciebie, a nie Ty do diety. W zależności od Twojego zaawansowania, możemy też rozpisać plan w inny sposób, np. bazując tylko na makroskładnikach. Jesteśmy bardzo elastyczni.

Nie da się tego łatwo określić. Koszt produktów zależy od wielu czynników, przede wszystkim od Twojego celu (kaloryczności Twojej diety), miejsca zamieszkania oraz preferencji żywieniowych.

W zależności od Twoich możliwości, może wyglądać bardzo różnie. Możemy rozpisać trening na siłowni, trening domatora, albo inne treningi, jeżeli będą odpowiednie do Twojego celu. Wszystko dostosowujemy indywidualnie. Zalecamy trenować trzy razy w tygodniu, ale liczba treningów może być też większa lub w wyjątkowych przypadkach może ich nie być i skupiamy się tylko na odżywianiu.

To wtedy wprowadzimy zmiany, tak żeby była odpowiednia dla Ciebie. Prowadzenia polegają na dostosowaniu diety/treningu do Twoich potrzeb i możliwości. Im dłużej współpracujemy, tym lepiej znamy Twoje potrzeby i efekty są lepsze.

Nic się nie dzieje, możemy rozpisać Ci trening domatora np. w hotelu. Jeżeli chodzi o dietę, możemy dać Ci konkretne wskazówki albo częściowo zmodyfikować dietę. Możesz też napisać do nas wcześniej i zawiesić pakiet na jakiś czas.

Oczywiście! Cel możesz zmieniać wielokrotnie, dostaniesz też od nas propozycje zmian i kierunku, ale zawsze Ty podejmujesz decyzję. Możemy rozpisać trening/dietę na masę, redukcję, oraz wyjście z diety. W pakietach mamy stały kontakt, dlatego na bieżąco wprowadzamy zmiany. Jeżeli chcesz coś zmienić, piszesz do nas.

Kontakt

Masz pytanie?
Napisz do nas